HP 212X Cyan Toner

5.0 (3 anmeldelser)

Oplev præcise og levende farveudskrifter med HP 212X Cyan Toner. Denne originale toner er designet til LaserJet printere og leverer op til 10.000 sider ved 5% dækning, hvilket sikrer effektivitet og høj kvalitet i hver udskrivning.

HP 212X Cyan Toner koster lige nu 2.950 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.904 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.904 kr (13. maj 2026) og 3.057 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.950 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 212X / W2121X High Yield Cyan Toner
2.950 kr
+ fri fragt
Total: 2.950 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 212X Cyan 10000 sider Toner W2121X
3.107 kr
Total: 3.107 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
HP Original toner W2121X Cyan
3.299 kr
+ 69 kr fragt
Total: 3.368 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.212X Cyan toner W2121X Original
3.530 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.579 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 212X Tonerkassette Cyan W2121X Modsvarer: N/A
3.575 kr
Total: 3.575 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Cyan 212x 10k – Clj M578
3.744 kr
Total: 3.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Cyan 212x 10k – Clj M578
3.744 kr
Total: 3.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 212X High Yield Cyan Original
4.579 kr
+ fri fragt
Total: 4.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Cyan
type: Laser