HP 212A Magenta Toner

4.6 (29 anmeldelser)

HP 212A Magenta lasertoner sikrer dig kvalitetsudskrifter med klare og levende farver. Denne originale tonerpatron er designet til at levere op til 4500 sider, hvilket gør den ideel til både erhvervsmæssig brug og hjemmekontoret. Kompatibel med en række HP Color LaserJet Enterprise printere.

HP 212A Magenta Toner koster lige nu 1.805 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.777 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.777 kr (25. maj 2026) og 1.805 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.805 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 212A / W2123A Magenta Toner
1.805 kr
+ fri fragt
Total: 1.805 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 212A Magenta 4500 sider Toner W2123A
1.869 kr
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.212A Magenta W2123A Original
2.150 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 212A Tonerkassette Magenta W2123A Modsvarer: N/A
2.175 kr
Total: 2.175 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 212a 4.5k – Clj M578
2.181 kr
Total: 2.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 212A Magenta 4500 sider Toner W2123A
2.189 kr
+ fri fragt
Total: 2.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner W2123A 212A Magenta
2.199 kr
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 212a 4.5k – Clj M578
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Magenta
maks. sideydelse (farve): 4.500
type: Laser