HP 212A cyan toner

4.0 (22 anmeldelser)

Original HP 212A cyan toner sikrer optimal printkvalitet og pålidelighed med HP-printere. Perfekt til kontorer, der ønsker klare og professionelle farveudskrifter.

HP 212A cyan toner koster lige nu 1.805 kr. En stigning på 15,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.557 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.557 kr (23. april 2026) og 1.818 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.805 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 212A / W2121A Cyan Toner
1.805 kr
+ fri fragt
Total: 1.805 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 212A Cyan 4500 sider Toner W2121A
1.910 kr
Total: 1.910 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner W2121A 212A Cyan
1.974 kr
Total: 1.974 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Toner til laserprinter HP 212A cyan (W2121A)
1.999 kr
+ 109 kr fragt
Total: 2.108 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.212A Cyan Lasertoner W2121A Original
2.154 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.203 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 212A Tonerkassette Cyan W2121A Modsvarer: N/A
2.175 kr
Total: 2.175 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 212A Cyan 4500 sider Toner W2121A
2.179 kr
+ fri fragt
Total: 2.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Cyan 212a 4.5k – Clj M578
2.181 kr
Total: 2.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Cyan 212a 4.5k – Clj M578
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner