HP 212A Black Original LaserJet Toner

HP 212A sort lasertoner er designet til at levere pålidelig og ensartet udskriftskvalitet. Med en kapacitet på op til 5500 sider får du skarp tekst og klare billeder hver gang. Den er kompatibel med flere HP LaserJet Enterprise-printere og sikrer effektiv udskrivning til både kontorer og virksomheder.

HP 212A Black Original LaserJet Toner koster lige nu 1.450 kr. En stigning på 11,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (23. april 2026) og 1.512 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.450 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 212A / W2120A Black Toner
1.450 kr
+ fri fragt
Total: 1.450 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 212A Sort 5500 sider Toner W2120A
1.539 kr
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.212A Sort Lasertoner Original
1.716 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.765 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 212a 5.5k Clj M578
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 212a 5.5k Clj M578
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 212A Sort 5500 sider Toner W2120A
1.749 kr
+ fri fragt
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 212A Tonerkassette sort W2120A Modsvarer: N/A
1.775 kr
Total: 1.775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP 212A Black Original LaserJet Toner Ca
2.007 kr
+ fri fragt
Total: 2.007 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner