HP 205A CF531A

HP 205A CF531A er en original cyan tonerpatron, der er designet til HP Color LaserJet Pro M154a, M154nw, MFP M180n, MFP M180nw og MFP M181fw. Patronen har en kapacitet på cirka 900 sider ved 5% dækning og leverer ensartet farvekvalitet til kontorprint. Den understøtter ansvarlig bortskaffelse og har et lavt CO2-aftryk på 2,3 kg CO2e pr. patron.

HP 205A CF531A koster lige nu 461 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 454 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 454 kr (09. maj 2026) og 461 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 461 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 205A / CF531A Cyan Toner
461 kr
+ 39 kr fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 205A Cyan 900 sider Toner CF531A
494 kr
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner CF531A 205A Cyan
562 kr
Total: 562 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 205A Cyan Toner CF531A Original
574 kr
+ 49 kr fragt
Total: 623 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Cyan 205a 0.9k - Cf531a
619 kr
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 205A Cyan 900 sider Toner CF531A
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 205A Tonerkassette Cyan CF531A Modsvarer: N/A
645 kr
Total: 645 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 205a Toner Cf531a Cyan, 900 Sider
679 kr
+ 86 kr fragt
Total: 765 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner