HP 15X C7115X

5.0 (1 anmeldelse)

HP 15X C7115X er en original sort toner med høj kapacitet til op til 3.500 sider. Den passer til HP 15-seriens printere, herunder LaserJet 1000, 1005, 1200, 1220, 3300, 3310, 3320, 3330 og 3380. Toneren leverer ensartet laserprintfkvalitet og indeholder 20 % genanvendt indhold, hvilket gør det nemmere at tage miljøvenlige valg. Velegnet til både kontor og mindre virksomheder.

HP 15X C7115X koster lige nu 646 kr. En stigning på 9,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 592 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 592 kr (10. juli 2026) og 646 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 646 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP C7115X / 15X High Capacity Black Toner
646 kr
+ 39 kr fragt
Total: 685 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 15X C7115X Sort Toner Original
795 kr
+ 49 kr fragt
Total: 844 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Toner HP C7115X
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 3.5k - C7115x
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 15X Tonerkassette sort C7115X Modsvarer: N/A
1.175 kr
Total: 1.175 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Toner Black
1.259 kr
+ fri fragt
Total: 1.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 15X Toner C7115x Sort, 3500 Sider
1.267 kr
+ fri fragt
Total: 1.267 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP