HP 13X Q2613X

HP 13X Q2613X er en original sort tonerpatron designet til HP LaserJet 1300-serien. Patronen leverer ensartede, skarpe sorte udskrifter til professionelle dokumenter og har et højt XL-udbytte på op til ca. 4.000 sider. Den er velegnet til både hjemme- og småkontorer og indeholder 19 % genanvendt materiale. Original HP-formulering sikrer pålidelig ydeevne og nem bortskaffelse.

HP 13X Q2613X koster lige nu 400 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 396 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 396 kr (20. juni 2026) og 585 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 400 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 13X Q2613X Sort Toner Original
400 kr
+ 49 kr fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 13X / Q2613X Black Toner
464 kr
+ 39 kr fragt
Total: 503 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Toner Black LJ 1300
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 13X Tonerkassette sort Q2613X Modsvarer: N/A
1.485 kr
Total: 1.485 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 4k - Q2613x
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 13X Toner Q2613x Sort, 4000 Sider
1.676 kr
+ fri fragt
Total: 1.676 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP