HP 131A Magenta Toner CF213A

Bedste pris
Stabil pris
764kr
1.254 krSPAR 39%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

HP 131A Magenta Toner CF213A er designet til at levere knivskarpe udskrifter med levende farver. Den passer perfekt til HP LaserJet Pro-serien og har en kapacitet på op til 1800 sider, hvilket gør den ideel til både erhverv og privat brug, hvor kvalitet og pålidelighed er i højsædet.

HP 131A Magenta Toner CF213A koster lige nu 764 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 844 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 764 kr (08. maj 2026) og 844 kr (04. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 764 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 131A / CF213A Magenta Toner Lasertoner Magenta
764 kr
+ 39 kr fragt
Total: 803 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 131A Magenta 1800 sider Toner CF213A
847 kr
Total: 847 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP CF213A / 131A Magenta Lasertoner Original
878 kr
+ 49 kr fragt
Total: 927 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 131A Tonerkassette Magenta CF213A Modsvarer: N/A
935 kr
Total: 935 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner CF213A 131A Magenta
945 kr
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP 131A CF213A Magenta Lasertoner, 1.800 sider
998 kr
+ fri fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 131A Magenta 1800 sider Toner CF213A
1.019 kr
+ fri fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 131a 1.8k Cf213a
1.056 kr
Total: 1.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 131a 1.8k Cf213a
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 131a Toner Cf213a Magenta, 1800 Sider
1.254 kr
+ fri fragt
Total: 1.254 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner