HP 131A Magenta Toner CF213A

4.6 (1 anmeldelse)

HP 131A Magenta Toner CF213A er en original LaserJet-tonerpatron, der leverer magenta udskrifter i høj kvalitet. Toneren har en kapacitet på op til 1800 sider og er velegnet til både dokumenter og marketingmaterialer på kontoret. Passer til HP LaserJet Pro 200-serien, herunder M251n, M251nw, MFP M276n og MFP M276nw. Ideel til dig, der ønsker ensartede og professionelle resultater.

HP 131A Magenta Toner CF213A koster lige nu 774 kr. En stigning på 19,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 649 kr. Vores prishistorik bygger på 72 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 649 kr (09. juli 2026) og 774 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 774 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 131A / CF213A Magenta Toner Lasertoner Magenta
774 kr
+ 39 kr fragt
Total: 813 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 131A Magenta 1800 sider Toner CF213A
847 kr
Total: 847 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP CF213A / 131A Magenta Lasertoner Original
923 kr
+ 49 kr fragt
Total: 972 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 131A Tonerkassette Magenta CF213A Modsvarer: N/A
935 kr
Total: 935 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner CF213A 131A Magenta
951 kr
Total: 951 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 131A Magenta 1800 sider Toner CF213A
1.019 kr
+ fri fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Toner HP 131A magenta toner
1.118 kr
+ fri fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 131a 1.8k Cf213a
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 131a Toner Cf213a Magenta, 1800 Sider
1.254 kr
+ fri fragt
Total: 1.254 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner