HP 131A CF212A

HP 131A CF212A er en original gul LaserJet-tonerpatron, der passer til HP LaserJet Pro 200 M251n, 200 M251nw, MFP M276n og MFP M276nw. Tonerpatronen har en kapacitet på op til 1800 sider og sikrer høj kvalitet og holdbarhed til avancerede farveudskrifter. Originalpatronen giver desuden korrekte indikationer på tonerstatus i printeren.

HP 131A CF212A koster lige nu 784 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 774 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 774 kr (01. juli 2026) og 794 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 784 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 131A / CF212A Yellow Toner Lasertoner Gul
784 kr
+ 39 kr fragt
Total: 823 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 131A Gul 1800 sider Toner CF212A
870 kr
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner CF212A 131A Gul
901 kr
Total: 901 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 131A Tonerkassette Gul CF212A Modsvarer: N/A
925 kr
Total: 925 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP CF212A / 131A Gul Lasertoner Original
938 kr
+ 49 kr fragt
Total: 987 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 131A Gul 1800 sider Toner CF212A
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Gul 131a 1.8k Cf212a
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Toner HP 131A yellow toner
1.128 kr
+ fri fragt
Total: 1.128 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 131a Toner Cf212a gul, 1800 Sider
1.254 kr
+ fri fragt
Total: 1.254 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner