HP 130A Magenta Toner CF353A

Bedste pris
Stabil pris
538kr
853 krSPAR 37%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

HP 130A Magenta Toner CF353A er en original LaserJet-tonerpatron, der leverer magenta udskrifter. Toneren har en kapacitet på op til 1000 sider ved 5% dækning og er kompatibel med HP Color LaserJet Pro MFP M176n og M177fw. Velegnet til både professionelle dokumenter og farveægte markedsføringsmaterialer.

HP 130A Magenta Toner CF353A koster lige nu 538 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 550 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 538 kr (16. juni 2026) og 550 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 538 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 130A / CF353A Magenta Toner
538 kr
+ 39 kr fragt
Total: 577 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 130A Magenta 1000 sider Toner CF353A
573 kr
Total: 573 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner CF353A 130A Magenta
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 130A Magenta toner Original
665 kr
+ 49 kr fragt
Total: 714 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 130A Magenta 1000 sider Toner CF353A
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Toner HP CF353A magenta
742 kr
+ 59 kr fragt
Total: 801 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 130a 1k Cf353a
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 130A Tonerkassette Magenta CF353A Modsvarer: N/A
819 kr
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 130a Toner Cf353a Magenta, 1000 Sider
853 kr
+ 86 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner