HP 130A CF352A

4.6 (42 anmeldelser)
HP 130A CF352A
Bedste pris
Stabil pris
538kr
853 krSPAR 37%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

HP 130A CF352A er en original gul LaserJet-tonerpatron designet til HP Color LaserJet Pro MFP M176n og M177fw. Toneren giver op til 1000 siders udskrivning ved 5% dækning og sikrer professionelle, klare farveudskrifter. Perfekt til både hjemmet og kontoret, hvor pålidelighed og kvalitet er vigtig. Pakken indeholder én gul tonerpatron.

HP 130A CF352A koster lige nu 538 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 546 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 538 kr (16. juni 2026) og 546 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 538 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 130A / CF352A Yellow Toner
538 kr
+ 39 kr fragt
Total: 577 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 130A Gul 1000 sider Toner CF352A
584 kr
Total: 584 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP 130A Tonerkassett 1 styck Original Gul
615 kr
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 130A Yellow toner Original
663 kr
+ 49 kr fragt
Total: 712 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 130A Gul 1000 sider Toner CF352A
689 kr
+ fri fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Gul 130a 1k Cf352a
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Toner HP CF352A gul
757 kr
+ 59 kr fragt
Total: 816 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 130A Tonerkassette Gul CF352A Modsvarer: N/A
819 kr
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 130a Toner Cf352a gul, 1000 Sider
853 kr
+ 86 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner