HP 130A CF351A

4.6 (623 anmeldelser)

HP 130A CF351A er en original cyan tonerpatron designet til HP LaserJet Pro MFP-printere. Den giver ensartede farver og professionelle udskrifter, ideel til både hjemmekontor og professionelle brugere. Tonerpatronen har en kapacitet på op til 1000 sider ved 5% dækning og er udviklet til at reducere fejludskrifter og sikre høj produktivitet.

HP 130A CF351A koster lige nu 546 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 538 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 538 kr (12. maj 2026) og 546 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 546 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 130A / CF351A Cyan Toner
546 kr
+ 39 kr fragt
Total: 585 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 130A Cyan 1000 sider Toner CF351A
584 kr
Total: 584 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 130A Cyan toner Original
663 kr
+ 49 kr fragt
Total: 712 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP 130A Tonerkassett 1 styck Original Cyan
675 kr
Total: 675 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 130A Cyan 1000 sider Toner CF351A
689 kr
+ fri fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Cyan 130a 1k Cf351a
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Toner HP CF351A cyan
781 kr
+ 59 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 130A Tonerkassette Cyan CF351A Modsvarer: N/A
819 kr
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 130a Toner Cf351a Cyan, 1000 Sider
853 kr
+ 86 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner