HP 130A CF350A

HP 130A CF350A er en original sort LaserJet-tonerpatron, der passer til udvalgte HP Color LaserJet Pro MFP-printere. Tonerpatronen har en sideydelse på op til 1300 sider og leveres i en pakke med én patron. Velegnet til dig, der ønsker pålidelige og holdbare udskrifter i sort.

HP 130A CF350A koster lige nu 530 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 520 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 520 kr (12. maj 2026) og 530 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 530 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 130A / CF350A Black Toner
530 kr
+ 39 kr fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 130A Sort 1300 sider Toner CF350A
590 kr
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP 130A Tonerkassett 1 styck Original Svart
596 kr
Total: 596 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 130A Tonerkassette sort CF350A Modsvarer: N/A
639 kr
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 130A Sort toner Original
671 kr
+ 49 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 130A Sort 1300 sider Toner CF350A
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 130a 1.3k Cf350a
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Toner HP CF350A sort
769 kr
+ 59 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 130a Toner Cf350a Sort, 1300 Sider
827 kr
+ 86 kr fragt
Total: 914 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner