HP 128A CE320A

4.6 (1 anmeldelse)

HP 128A CE320A er en original sort LaserJet-tonerpatron, der passer til flere HP Color LaserJet- og LaserJet Pro-modeller. Toneren er udviklet til at levere skarp tekst og grafik ved hver udskrivning og har en kapacitet på op til ca. 2000 sider ved 5% dækning ifølge ISO-standarden. Ideel til både kontor og hjemmebrug, hvor pålidelighed og udskriftskvalitet er vigtig.

HP 128A CE320A koster lige nu 644 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 634 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 634 kr (09. maj 2026) og 645 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 644 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 128A / CE320A Black Toner
644 kr
+ 39 kr fragt
Total: 683 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 128A Sort 2000 sider Toner CE320A
707 kr
Total: 707 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
HP Toner 128A Sort HV
740 kr
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner CE320A 128A Sort
800 kr
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP CE320A / 128A Sort Lasertoner Original
839 kr
+ 49 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 2k Ce320a
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 128A Sort 2000 sider Toner CE320A
919 kr
+ fri fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 128A Tonerkassette sort CE320A Modsvarer: N/A
979 kr
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 128a Toner Ce320a Sort, 2000 Sider
990 kr
+ 86 kr fragt
Total: 1.076 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Toner HP Laserjet Pro sort
1.054 kr
+ fri fragt
Total: 1.054 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner