HP 120A Tromlekit

HP 120A Tromlekit er designet til at levere op til 16.000 sider af skarp og klar udskrivning. Ideel til HP Color Laser 150-serien, sikrer dette originale tromlekit pålidelig ydeevne og præcision, hvilket gør det perfekt til både hjemmet og kontoret.

HP 120A Tromlekit koster lige nu 860 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 848 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 848 kr (17. april 2026) og 897 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 860 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 120A 16000 sider Tromlekit W1120A
860 kr
Total: 860 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 120A / W1120A Drum kit
888 kr
+ 39 kr fragt
Total: 927 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Tromle W1120A 120A Sort Cyan Magenta Gul
1.088 kr
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 120A Drum Unit Kit Tromle enhed Original
1.107 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.156 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP Tromle, 16 000 sider W1120A Modsvarer: N/A
1.109 kr
Total: 1.109 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 120A 16000 sider Tromlekit W1120A
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Tromle 120a 16k – Cl 150a/150nw/178nw/179fnw
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Tromle 120a 16k – Cl 150a/150nw/178nw/179fnw
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.7%

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Printer tromlesæt