Howard Leight Sync digitalt radiohøreværn

Bedste pris
Faldet 33.4%
623kr
1.099 krSPAR 43%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

Howard Leight Sync digitalt radiohøreværn beskytter effektivt din hørelse i støjfyldte omgivelser. Med integreret AM/FM radio i fuld stereo og en praktisk AUX-indgang, kan du let tilslutte din favoritmusik. Høreværnet er behageligt at bære og tillader lagring af op til 10 faste radiokanaler.

Howard Leight Sync digitalt radiohøreværn koster lige nu 623 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 33,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 938 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 623 kr (15. juli 2026) og 938 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 623 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
HSP Sync høreværn digital radio AM/FM
623 kr
+ 49 kr fragt
Total: 672 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Howard digitale høreværn m. radio
938 kr
+ 39 kr fragt
Total: 977 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Honeywell Howard Leight Sync Radiohøreværn med FM/AM radio
939 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Howard Leight digital høreværn med radio
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Howard Leight Sync høreværn me
1.074 kr
+ fri fragt
Total: 1.074 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Howard Leight høreværn, AM/FM radio & AUX
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 33.4%

Specifikationer

Mærke: Howard Leight
Kategori: Hovedtelefoner og headset