Housegard WE9HO-A vandslukker

Housegard WE9HO-A vandslukkeren er ideel til brande i faste organiske stoffer som træ, papir og tekstiler. Den 9-liters kapacitet sikrer effektiv slukning med vand som en ren og miljøvenlig løsning. Perfekt til hjemmet eller arbejdspladsen, hvor sikkerhed er en prioritet.

Housegard WE9HO-A vandslukker koster lige nu 699 kr. En stigning på 6,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 659 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 659 kr (18. juni 2026) og 826 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos BatteryStore & More.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
BatteryStore & More favicon
BatteryStore & More
Housegard vandslukker rød 9 liter
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Housegard WE9HO-A brandslukker,9 liter, rød
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 20-25 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Housegard WE9HO-A brandslukker,9 liter, rød
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 20-25 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Housegard WE9HO-A brandslukker,9 liter, rød
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 20-25 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Housegard vandslukker 9ltr WE9HO-A, 27A
826 kr
+ 49 kr fragt
Total: 875 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Housegard vandslukker, 9 liter
916 kr
+ 39 kr fragt
Total: 955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Housegard vandslukker 9 ltr Brandklasse A
1.014 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.093 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Housegard vandslukker 9 ltr
1.018 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.047 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.1%

Specifikationer

Mærke: Housegard
Kategori: Ildslukkere