Housegard Pebble SA700

Housegard Pebble SA700 kombinerer stil og funktionalitet med sit elegante, naturinspirerede design. Den optiske røgalarm reagerer hurtigt på glødebrande og udsender et klart signal for optimal sikkerhed i dit hjem. Med en testfunktion og 9V-batteri sikrer den pålidelig drift året rundt.

Housegard Pebble SA700 koster lige nu 45 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 45 kr (16. april 2026) og 45 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 45 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Housegard Pebble røgalarm
45 kr
+ 39 kr fragt
Total: 84 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
RØGALARM PEBBLE 9V. SA700
47 kr
+ 99 kr fragt
Total: 146 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Housegard Pebble optisk røgalarm, SA700, hvid
47 kr
+ 39 kr fragt
Total: 86 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Housegard Pebble røgalarm
48 kr
+ 39 kr fragt
Total: 87 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Housegard Pebble røgalarm
48 kr
+ 39 kr fragt
Total: 87 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Røgalarm Pebble 9V. Sa700
50 kr
+ 64 kr fragt
Total: 114 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Housegard Pebble optisk rgalarm, SA700, hvid
51 kr
+ 39 kr fragt
Total: 90 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Røgalarm Pebble STD optisk SA700, Housegard
52 kr
+ 49 kr fragt
Total: 101 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Røgalarm Pebble SA700 optisk 9V, inkl. batteri
53 kr
+ 49 kr fragt
Total: 102 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Housegard Pebble røgalarm
55 kr
+ 39 kr fragt
Total: 94 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Housegard Housegard optisk røgalarm, Pebble, SA700 7320896011076 Modsvarer: N/A
69 kr
Total: 69 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BatteryStore & More favicon
BatteryStore & More
Housegard optisk røgalarm, Pebble, SA700 inkl. magnetbeslag
79 kr
+ 39 kr fragt
Total: 118 kr
På lager
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Housegard Pebble røgalarm
79 kr
+ 39 kr fragt
Total: 118 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Housegard Pebble Røgalarm
79 kr
+ 55 kr fragt
Total: 134 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Housegard Pebble røgalarm
99 kr
Total: 99 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Housegard Pebble røgalarm
99 kr
+ 39 kr fragt
Total: 138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Housegard
Kategori: Sundhed og skønhed