House Nordic Watford Bænk

Bedste pris
Stabil pris
899kr
1.125 krSPAR 20%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

House Nordic Watford Bænk kombinerer stilrent design med praktisk opbevaringsplads. Bænken er betrukket med blødt, brunt bouclé polyesterstof, der giver et moderne udtryk, mens de sorte metalben tilføjer en elegant kontrast. Den passer både i stuen og i entréen, hvor den kan bruges som siddeplads og til opbevaring af småting.

House Nordic Watford Bænk koster lige nu 899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (09. maj 2026) og 899 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Watford Bænk m.Opbevaring Brun Bouclé, Sorte Ben
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Watford Bænk - Bænk Med Opbevaring, Bouclé, Brun 95X36,5X43 Cm, Hn1061
909 kr
+ 49 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Watford bænk, m. opbevaring brun bouclé stof og sort metal
919 kr
+ fri fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Embla bænk med opbevaring brun
1.125 kr
Total: 1.125 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic