House Nordic Watford Bænk

Bedste pris
Stabil pris
839kr
1.005 krSPAR 17%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

Watford Bænk fra House Nordic kombinerer stil og funktionalitet. Med sit lysegrå polyester stof og robuste metalben passer den perfekt ind i enhver indretning. Den integrerede opbevaring byder på en elegant løsning til at gemme dine ejendele væk, mens den komfortable overflade gør den til et ideelt valg for entréen eller soveværelset.

House Nordic Watford Bænk koster lige nu 839 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 839 kr (08. april 2026) og 839 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 839 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Watford Bænk Lysegrå, 36,5x95x46cm
839 kr
+ 49 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bænk i lysegrå m. opbevaring 1409050
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Watford bænk, m. opbevaring lysegrå polyester og metal
919 kr
+ fri fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Watford Bænk Bænk Med Opbevaring, Lysegrå 95X36,5X43 Cm, Hn1275
984 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Watford bænk med opbevaring lysegrå, sort
1.005 kr
Total: 1.005 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Stole