House Nordic Vojens Spisebord Ø105 Sort

Bedste pris
Stabil pris
1.179kr
1.423 krSPAR 17%
hos ebuy24 DK
På lagerFri fragtLaveste

Vojens Spisebord fra House Nordic er et stilrent, rundt spisebord med sort MDF bordplade og gummitræsben. Det beskedne design passer perfekt ind i både små køkkener og hyggelige stuer og bringer elegance og moderne funktionalitet til dit hjem. Med en diameter på 105 cm er det ideelt til mindre rum, hvor det tilbyder både stil og komfort.

House Nordic Vojens Spisebord Ø105 Sort koster lige nu 1.179 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.187 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.179 kr (14. april 2026) og 1.187 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.179 kr hos ebuy24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Vojens spisebord Ø105cm sort
1.179 kr
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Vojens spisebord, rund sort MDF og gummitræ
1.187 kr
+ fri fragt
Total: 1.187 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Vojens Spisebord, Sort, Ø105xH:75cm
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spisebord i sort Ø105x75 cm 2201037
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Vojens Spisebord Spisebord, Sort Ø105X75 Cm
1.423 kr
+ fri fragt
Total: 1.423 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestueborde