HOUSE NORDIC Vojens Skrivebord

4.0 (46 anmeldelser)
HOUSE NORDIC Vojens Skrivebord
Bedste pris
Stabil pris
999kr
1.379 krSPAR 28%
hos Boboonline.dk
På lagerFri fragtLaveste

Opgrader dit arbejdsområde med Vojens Skrivebord fra HOUSE NORDIC. Dette elegante skrivebord kombinerer hvid MDF og naturfarvet gummitræ for et moderne look. Med dimensionerne 120x60x75 cm passer det perfekt til både hjemmekontoret og professionelle miljøer.

HOUSE NORDIC Vojens Skrivebord koster lige nu 999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.088 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (06. maj 2026) og 1.088 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Vojens skrivebord hvid/natur MDF/gummitræ, rektangulær
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Vojens Skrivebord Skrivebord, Hvid Og Natur 120X60X75 Cm
1.088 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Vojens Skrivebord i hvid og natur, 120x60x75,5cm
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Skrivebord i hvid og natur 2402020
1.269 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.318 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Lammeuld.dk favicon
Lammeuld.dk
Vojens Skrivebord i hvid og natur
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Skriveborde
materiale: Træ