House Nordic Vita Reol

Bedste pris
Stabil pris
609kr
1.250 krSPAR 51%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

House Nordic Vita Reol giver en elegant opbevaringsløsning til dit hjem. Med fem rummelige hylder i egetræslook og en robust sort stålramme, er den ideel til at fremvise bøger og dekorative genstande. Reolens minimalistiske design passer perfekt ind i moderne indretninger.

House Nordic Vita Reol koster lige nu 609 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 609 kr (08. april 2026) og 609 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 609 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Reol med sort ramme og 5 egetræslook hylder 51x36x170 cm 3001075
609 kr
+ 49 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Vita Reol med sort ramme og 5 egetræslook hylder 51x36x170 cm
679 kr
+ 49 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Vita reol smal med 3 hylder, sort, ege dekor
692 kr
Total: 692 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Vita reol, m. 5 hylder natur melamin og sort stål
729 kr
+ fri fragt
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Vita Reol Reol, 5 Hylder, Egetræslook, Sort Stel 51X36X170 Cm
761 kr
+ 59 kr fragt
Total: 820 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC VITA REOL M/SORT RAMME EGETRÆSLOOK 170
1.250 kr
Total: 1.250 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Bogskabe og reoler