House Nordic Vita Reol

Bedste pris
Stabil pris
599kr
1.251 krSPAR 52%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

House Nordic Vita Reol kombinerer stilren elegance med praktisk opbevaring. Med fem rummelige hylder i sort melamin og en robust stålramme, tilbyder reolen både funktionalitet og et moderne udtryk. Perfekt til bøger, dekorationer eller som et attraktivt display i hjemmet.

House Nordic Vita Reol koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (11. april 2026) og 599 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Reol med sort ramme og 5 sorte hylder 51x36x170 cm 3001070
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Vita Reol med sort ramme og 5 sorte hylder 51x36x170 cm
695 kr
+ 49 kr fragt
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC rektangulær Vita reol, m. 4 hylder sort melamin og stål
709 kr
+ fri fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Vita Reol Reol, 5 Hylder, Sort, Sort Stel 51X36X170 Cm
761 kr
+ 59 kr fragt
Total: 820 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Lammeuld.dk favicon
Lammeuld.dk
Vita Reol med 5 hylder, sort med sorte ben, 51x36x170 cm
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC VITA REOL M/SORT RAMME 170
1.251 kr
Total: 1.251 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Bogskabe og reoler