House Nordic Vita Hjørnebord

House Nordic Vita hjørnebord er en stilfuld tilføjelse til dit hjem. Fremstillet af sort MDF med ben i sort stål, tilbyder det både holdbarhed og elegance. Med en praktisk skuffe er det ideelt til senge- eller stueområdet, hvor det kan opbevare dine småting diskret.

House Nordic Vita Hjørnebord koster lige nu 519 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 493 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 493 kr (03. maj 2026) og 535 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 519 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Vita sengebord, m. 1 skuffe sort MDF og sort stål
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Vita natbord 1 skuffe sort
535 kr
Total: 535 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Vita Hjørnebord Hjørnebord, 1 Skuffe, Sort, Sort Stel 40X40X55 Cm
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Lammeuld.dk favicon
Lammeuld.dk
Vita Sengebord Sengebord med 1 skuffe, sort med sort skuffe
689 kr
+ fri fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Natborde