House Nordic Vita Barvogn

4.2 (18 anmeldelser)
House Nordic Vita Barvogn
Bedste pris
Stabil pris
589kr
819 krSPAR 28%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

Vita Barvogn fra House Nordic kombinerer stil og funktionalitet i et nordisk design. Med to hylder og hjul er den ideel til servering og opbevaring. Sort melamin og stål giver et elegant udtryk, der passer perfekt ind i moderne hjem.

House Nordic Vita Barvogn koster lige nu 589 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 589 kr (16. april 2026) og 599 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 589 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Vita Barvogn med sort ramme på hjul 68x40x79 cm
589 kr
+ 49 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Vita barvogn, m. hylde sort melamin og sort stål
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Barvogn med sort ramme på hjul og to sorte hylder 68x40x79 cm 2101530
640 kr
+ 49 kr fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Vita Barvogn Barvogn Med 2 Hylder, Sort, Sort Stel 68X40X79 Cm
664 kr
+ 49 kr fragt
Total: 713 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Lammeuld.dk favicon
Lammeuld.dk
Vita Barvogn Barvogn med 2 hylder, sort med sorte ben
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og middagsvogne
funktioner: With Storage
top: Træ