House Nordic Villa Hylde

Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.423 krSPAR 44%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

House Nordic Villa væghylde er en elegant og funktionel løsning til din opbevaring. Lavet i naturlig bambus, tilbyder den fem rummelige hylder. Perfekt til at udstille dine yndlingsplanter og dekorative genstande, tilføjer den både stil og opbevaringsplads til ethvert rum.

House Nordic Villa Hylde koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (01. marts 2026) og 799 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Villa Hylde, bambus, 50x180cm
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Villa reol væghylde 50x180cm natur
839 kr
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Villa væghylde, m. 5 hylder natur bambus
909 kr
+ fri fragt
Total: 909 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Villa Hylde Væghylde, Bambus, Natur 50X180 Cm
1.423 kr
+ fri fragt
Total: 1.423 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Væghylder og smalle hylder