House Nordic Valleta Loungestol

Bedste pris
Stabil pris
3.699kr
4.999 krSPAR 26%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Valleta Loungestol kombinerer elegance og komfort med sin drejefunktion og naturfarvede polyester. Perfekt til stuen, hvor den med sit moderne design og bløde skumfyld indbyder til afslapning. Med mål på L: 93 cm, B: 83 cm og H: 70 cm passer den i enhver indretning og sikrer en luksuriøs siddeoplevelse.

House Nordic Valleta Loungestol koster lige nu 3.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.699 kr (01. marts 2026) og 3.699 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.699 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC VALLETA LOUNGESTOL MED DREJEFUNKTION 87
3.699 kr
Total: 3.699 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Valleta Loungestol med drejefunktion H70 cm
4.399 kr
+ fri fragt
Total: 4.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Valleta drejestol, m. armlæn natur polyester
4.599 kr
+ fri fragt
Total: 4.599 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Valleta lænestol med drejefunktion natur
4.739 kr
Total: 4.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Valleta Loungestol Med Drejefunktion Loungestol Med Drejefunktion, Natur Hn1251
4.999 kr
+ fri fragt
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Stole