House Nordic Turin Loungestol

Bedste pris
Stabil pris
2.699kr
3.425 krSPAR 21%
hos ebuy24 DK
På lagerFri fragtLaveste

Turin loungestol fra House Nordic kombinerer moderne design med luksuriøs komfort. Med sit bløde, naturfarvede polyesterstof og praktiske drejefunktion, er denne stol ideel til enhver stue, der søger en stilfuld og funktionel siddeplads.

House Nordic Turin Loungestol koster lige nu 2.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.699 kr (14. april 2026) og 2.799 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.699 kr hos ebuy24 DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Turin lænestol drejefunktion natur
2.699 kr
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Turin loungestol, m. drejefunktion og armlæn natur polyester og beige metal
2.739 kr
+ fri fragt
Total: 2.739 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic - Turin Loungestol med drejefunktion, Natur
2.799 kr
+ fri fragt
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Turin Loungestol Med Drejefunktion Loungestol, Drejefunktion, Natur Hn1066
3.425 kr
+ fri fragt
Total: 3.425 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Stole