HOUSE NORDIC Toulon Spisebord

4.9 (12 anmeldelser)
HOUSE NORDIC Toulon Spisebord
Bedste pris
Stabil pris
4.950kr
7.999 krSPAR 38%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

HOUSE NORDIC Toulon Spisebord kombinerer tidløs elegance med praktisk funktionalitet. Bordpladen er lavet af smoked olieret eg med en unik bølget kant, der tilføjer karakter til dit spiseområde. Med understel i stål og mulighed for udtræk, passer det perfekt til både dagligdags brug og særlige lejligheder.

HOUSE NORDIC Toulon Spisebord koster lige nu 4.950 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.950 kr (08. april 2026) og 4.950 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.950 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC TOULON SPISEBORD SMOKED OLIERET EG M/BØLGET KANT 240
4.950 kr
Total: 4.950 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spisebord i smoked olieret eg med bølget kant forberedt tillægsplader 240x95xh75cm 2201550
5.399 kr
+ fri fragt
Total: 5.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Toulon spisebord, m. udtræk smoked eg og stål
5.889 kr
+ fri fragt
Total: 5.889 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Toulon Spisebord Spisebord Med Bølget Kant, Egetræ, Smoked, Forberedt Til Tillægsplader 95X240X75 Cm
7.468 kr
+ fri fragt
Total: 7.468 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Toulon Spisebord I smoked olieret eg med bølget kant 240x95xh76x4 cm
7.999 kr
+ fri fragt
Total: 7.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestueborde
antal siddepladser: Seks
materiale: Træ