House Nordic Toulon Spisebord

5.0 (5 anmeldelser)
House Nordic Toulon Spisebord
Bedste pris
Stabil pris
6.625kr
9.499 krSPAR 30%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Toulon spisebordet bringer elegance og stil til enhver spisestue. Fremstillet i olieret egetræ med en unik bølget kant og solide metalben, sikrer dette bord både holdbarhed og en tidløs æstetik. Ideelt til familier og sociale sammenkomster.

House Nordic Toulon Spisebord koster lige nu 6.625 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.625 kr (01. marts 2026) og 6.625 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.625 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC TOULON SPISEBORD EG M/OLIERET M/BØLGET KANT 300
6.625 kr
Total: 6.625 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Toulon spisebord med bølget kant olieret eg og metal
7.459 kr
+ fri fragt
Total: 7.459 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Toulon Spisebord Spisebord Med Bølget Kant, Egetræ, Natur, Forberedt Til Tillægsplader 100X300X75 Cm
9.135 kr
+ fri fragt
Total: 9.135 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Toulon Spisebord I olieret eg med bølget kant 300x100xh75 cm
9.495 kr
+ fri fragt
Total: 9.495 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spisebord i olieret eg med bølget kant 300x100xh75cm 2201520
9.499 kr
+ fri fragt
Total: 9.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestueborde
materiale: Træ