House Nordic Toulon Spisebord

Bedste pris
Faldet 3.2%
6.385kr
9.499 krSPAR 33%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Toulon spisebordet er udført i røget olieret eg og prydes af en elegant bølget kant. Det kombinerer moderne design med naturlig skønhed, og det solide materiale sikrer bordets holdbarhed. Med en længde på 300 cm giver det rigelig plads til hyggelige middage og livlige samtaler.

House Nordic Toulon Spisebord koster lige nu 6.385 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 6.725 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.385 kr (01. juli 2026) og 6.725 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.385 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC TOULON SPISEBORD SMOKE OLIERET M/BØLGET KANT 300
6.385 kr
Total: 6.385 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Toulon spisebord med bølget kant smoked olieret eg og metal
6.999 kr
+ fri fragt
Total: 6.999 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Toulon Spisebord I smoked olieret eg med bølget kant 300x100xh75 cm
7.500 kr
+ fri fragt
Total: 7.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Toulon Spisebord Spisebord Med Bølget Kant, Egetræ, Smoked, Forberedt Til Tillægsplader 100X300X75 Cm
9.135 kr
+ fri fragt
Total: 9.135 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spisebord i smoked olieret eg med bølget kant 300x100xh75cm 2201510
9.499 kr
+ fri fragt
Total: 9.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.2%

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestueborde