House Nordic Toulon Spisebord

4.9 (12 anmeldelser)
House Nordic Toulon Spisebord
Bedste pris
Stabil pris
4.500kr
9.199 krSPAR 51%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

Toulon spisebordet fra House Nordic er fremstillet i røget olieret eg, der skaber et tidløst og elegant udtryk. Bordets bølgede kant og forberedelse til tillægsplader gør det ideelt til både hverdag og gæstebesøg. Den robuste konstruktion i egetræ og metal sikrer både stil og holdbarhed.

House Nordic Toulon Spisebord koster lige nu 4.500 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.500 kr (16. april 2026) og 4.500 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.500 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Toulon Spisebord olieret eg med bølget kant
4.500 kr
+ fri fragt
Total: 4.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC rektangulær Toulon spisebord røget eg og metal
5.539 kr
+ fri fragt
Total: 5.539 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Toulon Spisebord Spisebord Med Bølget Kant, Egetræ, Smoked, Forberedt Til Tillægsplader 95X200X75 Cm
5.895 kr
+ fri fragt
Total: 5.895 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spisebord i smoked olieret med bølget kant forberedt tillægsplader 200x95xh75cm 2201460
5.999 kr
+ fri fragt
Total: 5.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC TOULON OG AMORIM SPISEBORDSSÆT 200
9.199 kr
Total: 9.199 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestueborde
antal siddepladser: Seks
materiale: Træ