House Nordic Toulon Sofabord

Bedste pris
Stabil pris
2.429kr
3.553 krSPAR 32%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

House Nordic Toulon sofabord er et elegant møbel, der tilføjer stil og funktionalitet til din stue. Det er fremstillet af olieret naturfarvet egetræ, og den unikke bølgede kant giver det et særligt udtryk. Sofabordet har robuste metalben, der sikrer stabilitet og holdbarhed.

House Nordic Toulon Sofabord koster lige nu 2.429 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.429 kr (08. april 2026) og 2.429 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.429 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofabord i olieret eg med bølget kant 120x70xh50 cm 2101570
2.429 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.478 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Toulon sofabord natur egetræ og metal
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Toulon Sofabord i olieret eg med bølget kant 120x70xh50 cm
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Tony sofabord med bølget kant, eg
3.119 kr
Total: 3.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Toulon Sofabord Sofabord Med Bølget Kant, Egetræ, Natur 70X120X50 Cm
3.553 kr
+ fri fragt
Total: 3.553 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kaffeborde