HOUSE NORDIC Toulon Sofabord

Bedste pris
Stabil pris
2.429kr
3.553 krSPAR 32%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Toulon sofabord fra HOUSE NORDIC kombinerer nordisk elegance med moderne design. Lavet i røget olieret egetræ og metalben, fremstår bordet med en smuk bølget kant, der tilføjer et unikt præg til dit hjem. Perfekt til både små og store rum, det skaber en stilfuld atmosfære og er ideelt til kaffe, bøger og dekorationer.

HOUSE NORDIC Toulon Sofabord koster lige nu 2.429 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.429 kr (08. april 2026) og 2.429 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.429 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sofabord i smoked olieret eg med bølget kant 120x70xh50 cm 2101560
2.429 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.478 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Toulon Sofabord, olieret røget eg, bølget kant, 120x70xh50 cm
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Toulon sofabord brun egetræ og metal
2.779 kr
+ fri fragt
Total: 2.779 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Tony sofabord med bølget kant, smoked eg
3.119 kr
Total: 3.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Toulon Sofabord Sofabord Med Bølget Kant, Egetræ, Smoked 70X120X50 Cm
3.553 kr
+ fri fragt
Total: 3.553 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kaffeborde