House Nordic Torres Metalvogn

Bedste pris
Stabil pris
479kr
1.035 krSPAR 54%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

House Nordic Torres metalvogn er perfekt til at organisere dit hjem med stil. Med en robust stålramme i elegant sandfarve og tre rummelige hylder, er den ideel til både køkken og badeværelse. Den let flytbare konstruktion gør det nemt at tilpasse dine opbevaringsbehov.

House Nordic Torres Metalvogn koster lige nu 479 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 479 kr (01. marts 2026) og 479 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 479 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Torres Metalvogn, Sand, 35x35x106 cm
479 kr
+ 49 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Metalvogn, stål, sand, 3 hylder, 35x35x100 cm
529 kr
+ fri fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Torres metalvogn 3 hylder sandfarvet
545 kr
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Torres Metalvogn Metalvogn, Stål, Sand, 3 Hylder 35X35X100 Cm
1.035 kr
+ fri fragt
Total: 1.035 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kaffeborde