House Nordic Terracina Spisebord

Bedste pris
Stabil pris
3.761kr
8.649 krSPAR 57%
hos Boboonline.dk
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Terracina spisebordet er en elegant og holdbar løsning til både inde- og udendørs brug. Det runde bord kombinerer akacietræben med en terrazzo-lignende bordplade, hvilket giver et moderne og naturligt udtryk. Perfekt til skønne middage og hyggelige stunder.

House Nordic Terracina Spisebord koster lige nu 3.761 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.761 kr (16. april 2026) og 3.761 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.761 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Terracina havebord, rund hvid terrazzo og natur akacietræ
3.761 kr
+ fri fragt
Total: 3.761 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Terracina havebord Ø120cm natur, hvid
3.796 kr
Total: 3.796 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Terracina Spisebord Spisebord, Akacie/Terrazzo, Hvid/Natur, Ø120X76 Cm
4.320 kr
+ fri fragt
Total: 4.320 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Terracina Havemøbelsæt, Spisebord og 4 spisebordsstole
8.649 kr
+ fri fragt
Total: 8.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Haveborde