House Nordic Terracina Sofabord

Terracina sofabordet fra House Nordic er en harmonisk kombination af naturlig akacietræ og elegant hvid terrazzo. Det runde design giver bordet et tidløst udtryk, perfekt til både indendørs og udendørs brug. Med en diameter på 84,5 cm tilbyder det en praktisk overflade til at fremhæve dine yndlingsgenstande.

House Nordic Terracina Sofabord koster lige nu 1.509 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.491 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.491 kr (01. marts 2026) og 1.509 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.509 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Terracina udendørs sofabord, rund hvid terrazzo og natur akacietræ
1.509 kr
+ fri fragt
Total: 1.509 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Terracina Sofabord, natur, Ø84,5x38,5 cm
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Terracina sofabord Ø85cm natur, hvid
1.742 kr
Total: 1.742 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Terracina Sofabord Sofabord, Akacie/Terrazzo, Hvid/Natur Ø84,5X38,5 Cm
2.278 kr
+ fri fragt
Total: 2.278 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Haveborde