House Nordic Taormina Serveringsvogn

Bedste pris
Stabil pris
1.049kr
1.795 krSPAR 42%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Taormina serveringsvogn kombinerer elegance og funktionalitet til dit udendørsområde. Med tre rummelige hylder lavet af holdbar nonwood og en solid aluminiumsramme i en stilfuld sort farve, er den ideel til både havefester og afslappede aftener på terrassen.

House Nordic Taormina Serveringsvogn koster lige nu 1.049 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.049 kr (01. marts 2026) og 1.049 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.049 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Taormina Serveringsvogn, Nonwood 3 hylder,75x45x75cm
1.049 kr
+ fri fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Serveringsvogn, aluminium/nonwood, sort, 3 hylder
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Taormina serveringsvogn 3 hylder udendørs sort
1.365 kr
Total: 1.365 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Taormina Serveringsvogn Serveringsvogn, Aluminium/Nonwood, Sort, 3 Hylder
1.795 kr
+ fri fragt
Total: 1.795 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og middagsvogne