House Nordic Surat Tæppe

Bedste pris
Stabil pris
2.800kr
3.999 krSPAR 30%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

Det elegante Surat tæppe fra House Nordic er håndtuftet i 100% uld og kommer i en lysebrun/råhvid farve. Med målene 200x300 cm passer det perfekt ind i stuen eller soveværelset. Tæppets bløde tekstur og harmoniske mønster tilføjer stil og komfort til dit hjem.

House Nordic Surat Tæppe koster lige nu 2.800 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.800 kr (01. marts 2026) og 2.800 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.800 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC SURAT TÆPPE 300
2.800 kr
Total: 2.800 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Surat gulvtæppe, håndtuftet, rektangulær lysebrun/råhvid uld
3.191 kr
+ fri fragt
Total: 3.191 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Surat tæppe håndtuftet, 200x300cm brun,råhvid
3.239 kr
Total: 3.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Surat Tæppe Tæppe, Håndtuftet, Lysebrun/Råhvid 200X300 Cm
3.462 kr
+ fri fragt
Total: 3.462 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bovari DK favicon
Bovari DK
Håndtuftet uldtæppe Lyse brun/råhvid 2 størrelser
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Tæpper