House Nordic Setubal Loungestol

Bedste pris
Stabil pris
2.699kr
3.517 krSPAR 23%
hos Bolig & Haven
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Setubal Loungestol kombinerer komfort og elegance med sin bløde imiterede pels i off-white. Designet med armlæn og en rundet ryg, er den ideel til afslapning i stuen. Lavet af kvalitetsmaterialer, giver den både stil og holdbarhed.

House Nordic Setubal Loungestol koster lige nu 2.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.699 kr (01. marts 2026) og 2.699 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.699 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Setubal Loungestol, offwhite
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC SETUBAL LOUNGESTOL IMITERET PELS OFF-WHITE 88
3.149 kr
Total: 3.149 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Setubal lænestol imiteret pels offwhite
3.289 kr
Total: 3.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Setubal loungestol, m. armlæn offwhite imiteret pels
3.329 kr
+ fri fragt
Total: 3.329 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Setubal Loungestol Loungestol, Imiteret Pels, Off-White Hn1093
3.517 kr
+ fri fragt
Total: 3.517 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Stole