House Nordic Perugia Spisebordsstol

3.0 (2 anmeldelser)
House Nordic Perugia Spisebordsstol
Bedste pris
Faldet 7.2%
1.409kr
4.598 krSPAR 69%
hos Boboonline.dk
På lagerFri fragtLaveste

House Nordic Perugia spisebordsstol tilbyder en perfekt balance mellem stil og funktionalitet. Fremstillet i sort læder og lyst teaktræ, passer den elegant ind i enhver spisestue. Med dimensioner designet til komfort, er denne stol ideel til både hverdag og særlige lejligheder.

House Nordic Perugia Spisebordsstol koster lige nu 1.409 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.519 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.409 kr (09. juli 2026) og 1.519 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.409 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Perugia spisebordsstol sort læder og teak
1.409 kr
+ fri fragt
Total: 1.409 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC PERUGIA SPISEBORDSSTOL 53
1.800 kr
Total: 1.800 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Perugia spisestuestol natur, sort
1.885 kr
Total: 1.885 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spisebordsstol Perugia Spisebordsstol i lys Teak med sort læder 1001452
2.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Perugia Spisebordsstol Spisebordsstol, Læder, Sort, Teak Ben Sæt af 2 stk.
3.395 kr
+ fri fragt
Total: 3.395 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Perugia Spisebordsstol 2 stk. i lys Teak med sort læder
4.598 kr
+ fri fragt
Total: 4.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.2%

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestuestole
betræk: Læder
farve: Black, Brown
funktioner: Polstret
stelmateriale: Træ