House Nordic Perugia Spisebordsstol

3.0 (2 anmeldelser)
House Nordic Perugia Spisebordsstol
Bedste pris
Stabil pris
1.800kr
4.401 krSPAR 59%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

Perugia spisebordsstolen fra House Nordic kombinerer læderets blødhed med teaktræets holdbarhed. Med dens elegante design bliver den et stilfuldt element i din spisestue. Stolen måler 87 cm i højden og har en komfortabel sædehøjde på 48 cm, perfekt til længere middage.

House Nordic Perugia Spisebordsstol koster lige nu 1.800 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.800 kr (31. marts 2026) og 1.800 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.800 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC PERUGIA SPISEBORDSSTOL 53
1.800 kr
Total: 1.800 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Perugia spisebordsstol brun læder og teak
1.869 kr
+ fri fragt
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Perugia spisestuestol brun
1.885 kr
Total: 1.885 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Spisebordsstol Perugia Spisebordsstol i teak med brunt læder 1001451
2.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Perugia Spisebordsstol 2 stk. i teak med brunt læder
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Perugia Spisebordsstol Spisebordsstol, Læder, Brun, Teak Ben Sæt af 2 stk.
4.401 kr
+ fri fragt
Total: 4.401 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestuestole
betræk: Læder
farve: Black, Brown
funktioner: Polstret
stelmateriale: Træ