HOUSE NORDIC Perugia Foldestol

HOUSE NORDIC Perugia Foldestol kombinerer elegance og funktionalitet med sort læder og teaktræsben. Perfekt til stilfulde hjem, hvor pladsbesparelse er en prioritet.

HOUSE NORDIC Perugia Foldestol koster lige nu 2.199 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.119 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.119 kr (05. maj 2026) og 2.319 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.199 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Perugia foldestol sort læder og brun teaktræ
2.199 kr
+ fri fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Perugia Foldestol Sort læder
2.319 kr
+ fri fragt
Total: 2.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Perugia Foldestol Foldestol, Læder, Sort, Teak Ben
2.524 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.573 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Perugia lænestol læder sort
2.579 kr
Total: 2.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Foldestol med sort læder 1101295
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Stole