House Nordic Perugia Foldestol

Bedste pris
Stabil pris
2.269kr
3.499 krSPAR 35%
hos Boboonline.dk
På lagerFri fragtLaveste

Perugia Foldestol fra House Nordic kombinerer komfort og stil med sin beklædning af brunt læder og robuste ben i teaktræ. Den sammenklappelige stol er perfekt til både indendørs brug og terrassen, hvor den nemt kan opbevares efter brug. Skab en hyggelig lounge-atmosfære i dit hjem med denne elegante og praktiske foldestol.

House Nordic Perugia Foldestol koster lige nu 2.269 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.269 kr (08. april 2026) og 2.269 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.269 kr hos Boboonline.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Perugia foldestol brun læder og teaktræ
2.269 kr
+ fri fragt
Total: 2.269 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Perugia Foldestol Brunt læder
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Perugia Foldestol Foldestol, Læder, Brun, Teak Ben
2.524 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.573 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Foldestol med brunt læder 1101290
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Stole