House Nordic Paris Bordlampe

Bedste pris
Stabil pris
599kr
749 krSPAR 20%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

Paris Bordlampe fra House Nordic kombinerer skandinavisk minimalisme med luksuriøs messingfinish. Med sit diskrete design og kvalitetsmaterialer tilføjer lampen elegance til enhver stue eller kontor. Den 200 cm lange stofledning og kompatibiliteten med GU10/5W LED-pærer sørger for både fleksibilitet og energibesparelse.

House Nordic Paris Bordlampe koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (08. april 2026) og 599 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Paris Bordlampe Messing med stofledning på 200cm GU10 fatning
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Paris bordlampe messing stål
609 kr
+ fri fragt
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Paris bordlampe 20x47x20cm messing dekor
609 kr
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Paris Bordlampe Bordlampe, Metal, Messing
628 kr
+ 49 kr fragt
Total: 677 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bordlampe Lampe i messing med stofledning på 200 cm Pære: GU10/5W LED IP20 6409102
749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Lamper
type: Bord