House Nordic Paisley Puf Marine Ø48x38 cm

Bedste pris
Stabil pris
568kr
709 krSPAR 20%
hos Billige Bolig Møbler
På lagerLaveste

House Nordic Paisley Puf Marine Ø48x38 cm er en enkel og stilren rund puf, der passer både i stuen og køkken alrummet. Puffen er beklædt med marine bamse polyester stof og har et blødt, komfortabelt udtryk kombineret med et elegant og skulpturelt design. Et flot valg, hvis du ønsker at tilføje kontrast og funktionalitet til din indretning.

House Nordic Paisley Puf Marine Ø48x38 cm koster lige nu 568 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 568 kr (09. maj 2026) og 568 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 568 kr hos Billige Bolig Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Paisley Puf - Puf, Marine Ø48X38 Cm, Hn1311
568 kr
+ 49 kr fragt
Total: 617 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Paisley Puf Marine Teddy
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Paisley puf, rund marine bamse polyester stof
709 kr
+ fri fragt
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Fina puf Ø48cm blå
709 kr
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic