House Nordic Otero Spisebordsstol

Otero spisebordsstolen fra House Nordic bringer et strejf af natur ind i dit hjem. Lavet af robust teak i naturfarve, kombinerer den elegance og funktionalitet perfekt. Med indbydende armlæn og en komfortabel sædehøjde på 46 cm, passer den ideelt til både stue og køkken.

House Nordic Otero Spisebordsstol koster lige nu 1.429 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.299 kr (29. marts 2026) og 1.429 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.429 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
HOUSE NORDIC OTERO SPISEBORDSSTOL 55
1.429 kr
Total: 1.429 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Otero spisestuestol natur
1.475 kr
Total: 1.475 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Otero spisebordsstol, m. armlæn natur teak
1.589 kr
+ fri fragt
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Otero stol, Teak, 2 stk.
2.599 kr
+ fri fragt
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Otero Spisebordsstol Spisebordsstol, Teak, Natur Sæt af 2 stk.
3.358 kr
+ fri fragt
Total: 3.358 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Havemøbler
stelmateriale: Træ