House Nordic Osaka Spisebord

House Nordic Osaka spisebord kombinerer elegant design med praktisk funktionalitet. Lavet i sort egefiner, kan bordet udvides med tre tillægsplader, hvilket gør det ideelt til både hverdagsbrug og særlige lejligheder.

House Nordic Osaka Spisebord koster lige nu 5.799 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.414 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.414 kr (02. juni 2026) og 5.799 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.799 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Osaka Spisebord Ø120-240 cm
5.799 kr
+ fri fragt
Total: 5.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDIC Osaka spisebord, m. 3 tillægsplader sort egefiner
5.999 kr
+ fri fragt
Total: 5.999 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Osaka Spisebord Spisebord, Egefiner, Sort, Inkl. Tre Tillægsplader Ø120X120-160-200-240X75 Cm
6.944 kr
+ fri fragt
Total: 6.944 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Osaka spisebord inkl. 3 tillægsplader, ø120x120-160-200-240cm sort
7.305 kr
Total: 7.305 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Køkken- og spisestueborde